W Urzędzie Gminy w Dębowcu odbyło się spotkanie Wójta Gminy Dębowiec Marcina Bolka z Państwem Dorotą i Kazimierzem Dąbrowskimi Laureatami etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego konkursu "Bezpieczne gospodarstwo rolne 2023".
Wczoraj (9 października) w Urzędzie Gminy w Dębowcu odbyło się spotkanie Wójta Gminy Dębowiec Marcina Bolka z Dorotą i Kazimierzem Dąbrowskimi Laureatami etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego konkursu "Bezpieczne gospodarstwo rolne 2023".

Podczas gali finałowej konkursu Państwo Dąbrowscy otrzymali również Nagrodę specjalną Głównego Inspektora Pracy za stosowanie udogodnień i rozwiązań technicznych zwiększających bezpieczeństwo pracy w gospodarstwie rolnym.

Spotkanie było doskonałą okazją do rozmów na temat prowadzenia gospodarstwa, omówienia jego specyfiki oraz stosowania nowoczesnych technologii, zapewniających bezpieczeństwo produkcji. Innowacyjność, przedsiębiorczość oraz ogromna pasja doprowadziła do licznych sukcesów, wyróżnień, a nawet inicjatyw zagranicznych.

Rolnicy z Gminy Dębowiec laureatami konkursu
Gospodarz Gminy serdecznie pogratulował Państwu Dąbrowskim sukcesu, jednocześnie wyrażając słowa uznania za zaangażowanie w promocję Gminy Dębowiec.
- W imieniu Wójta Gminy Dębowiec życzymy dużo zdrowia i dalszych osiągnięć oraz wszelkiej pomyślności w realizacji swoich zamierzeń. Cieszymy się, że dzięki Państwa aktywnej działalności i pasji, Gmina Dębowiec jest promowana - przekazuje gmina Dębowiec.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.