W ubiegłą sobotę jasielscy policjanci rywalizowali w turnieju piłkarskim o Puchar Starosty Niżańskiego. W rozgrywkach udział wzięło 11 drużyn. Po zaciętej rywalizacji, reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Jaśle ostatecznie zajęła III miejsce.
7 października br., odbył się XI Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Niżańskiego. Tym razem zawodnicy rywalizowali w Hucie Krzeszowskiej. Udział w turnieju wzięło 11 drużyn z województwa podkarpackiego i lubelskiego.

Jasielscy policjanci rywalizację grupową zakończyli na pierwszym miejscu, pokonując Komendę Powiatową Policji w Dębicy oraz remisując z Komendą Powiatową Policji w Nisku. W meczu półfinałowym zmierzyli się z Komendą Powiatową Policji w Kolbuszowej. W regulaminowym czasie gry padł remis. O awansie do finału decydowały więc rzuty karne, w których lepsi okazali się kolbuszowscy funkcjonariusze. Ostatecznie, to oni triumfowali w całych zawodach, pokonując w finale reprezentację Wojska Polskiego z jednostki w Nisku.

Pomógł biegnąc. Jasielski policjant wziął udział w maratonie
W meczu o trzecie miejsce, jasielscy policjanci pewnie wygrali z reprezentacją Samorządu Niżańskiego 3:0.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.