Trwa policyjna obława za mężczyzną podejrzanym o zabójstwo matki w miejscowości Sławęcin.
Do dramatycznych zdarzeń doszło w środę 18 października po godz. 14:00 w jednym z budynków mieszkalnych w miejscowości Sławęcin w gminie Skołyszyn.

Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, prawdopodobnie podczas awantury domowej mężczyzna zabił swoją matkę i ranił ojca. Trwa obława za mężczyzną.

[AKTUALIZACJA]


Policjanci prowadzą czynności zmierzające do zatrzymania Jakuba W. - osoby podejrzanej o dokonanie zabójstwa. Opublikowała wizerunek podejrzanego.

Rysopis mężczyzny: wiek 20 lat, wzrost około 175 cm, szczupła budowa ciała, ubrany był w bluzę z kapturem koloru czarnego. Mężczyzna może przy sobie posiadać niebezpieczne narzędzie.

W przypadku uzyskania jakichkolwiek informacji, dotyczących miejsca jego pobytu, prosimy o kontakt z numerem alarmowym 112 lub dyżurnym KPP w Jaśle tel. 47 8295 310.

[AKTUALIZACJA]


Podejrzany o zabójstwo 20-latek zatrzymany. Więcej: https://www.jaslo365.pl/wiadomosci/9329-podejrzany-o-zabojstwo-20-latek-zatrzymany

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.