Wypiękniało centrum Święcan. Remont drogi stał się faktem.
W miejscowości Święcany przeprowadzono prace związane z modernizacją infrastruktury drogowej, których głównym celem było zwiększenie bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowników lokalnych dróg. Przedmiotem inwestycji była przebudowa drogi gminnej, a zakres prac obejmował nie tylko samą nawierzchnię drogową, ale również wykonanie nowego chodnika, co miało na celu poprawę warunków dla pieszych.

droga w Święcanach po remoncie

Całkowite nakłady finansowe związane z realizacją tego przedsięwzięcia wyniosły 735 814,19 zł. Znacząca część tej kwoty, a dokładnie 447 414,00 zł, pochodziła z dotacji uzyskanej z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. To wsparcie finansowe było kluczowe dla realizacji całego projektu i pozwoliło na przeprowadzenie wszystkich zaplanowanych prac zgodnie z najwyższymi standardami.

Warto podkreślić, że dzięki tym działaniom Skołyszyn zyskał nowoczesną i bezpieczną infrastrukturę drogową, która na lata zwiększy komfort życia lokalnej społeczności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.