Jasielscy policjanci zatrzymali siedem osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Wszyscy mieli do odbycia kary pozbawienia wolności.
Policjanci realizując swoje ustawowe zadania m.in. w zakresie poszukiwania osób ukrywających się przed organami ścigania, współpracują z sądem i prokuraturą.

W ubiegłym tygodniu, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle oraz z posterunków w Tarnowcu i Kołaczycach zatrzymali w sumie siedmiu mężczyzn, którzy byli poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności. Sześciu z nich poszukiwał Sąd Rejonowy w Jaśle, natomiast za jednym został wydany list gończy przez Prokuraturę Rejonową Lublin Północ.

Najdłuższy czas w zakładzie karnym spędzi 29-latek, który był poszukiwany dwoma nakazami doprowadzeń, wydanymi przez sąd. Został zatrzymany przez policjantów z referatu patrolowo-interwencyjnego jasielskiej komendy, którzy rozpoznali go, gdy ten szedł ulicą. Teraz mężczyzna najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.