W ramach XV Jesiennych Spotkań z Teatrem w Jasielskim Domu Kultury 19 listopada br., została wystawiona sztuka pt. Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint? W role komediowe wcielili się fantastyczni aktorzy warszawskiego Teatru Capitol.
Jasielską publiczność bawili m.in. Łukasz Nowicki, Joanna Moro i Jacek Kopczyński. Spektakl w żartobliwym stylu opowiadał o różnych formach pozyskiwania pieniędzy. Pieniądze to nieodzowny element naszej codzienności, dlatego chcielibyśmy, żeby było ich zdecydowanie więcej.

spotkanie w JDK

- Sztuka została odegrana znakomicie. Najlepszym dowodem na to były salwy śmiechu i gromkie brawa publiczności. Spektakl życiowy i na czasie. Chyba każdy chciałby poszerzyć swoje oszczędności, aby spełniać swoje potrzeby i marzenia. Nie każdy jednak sposób na zwiększenie zysku okazuje się być trafnym - powiedziała pani Marta, która zasiadała na widowni.

Jasło.spotkanie z teatrem

Komedię wyreżyserował Andrzej Rozhin. Scenografię zaprojektowała Dorota Banasik, a kostiumy Dorota Roqueplo.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.