Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zatrzymali do kontroli drogowej 16 kierujących, którzy zdecydowanie przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Mundurowi każdemu z nich zatrzymali prawo jazdy na okres 3 miesięcy.
Policjanci z jasielskiej drogówki, nieustannie dbają o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących po drogach powiatu jasielskiego. Często zdarza się, że swoją służbę pełnią także na drogach sąsiednich powiatów. Mundurowi zawsze skutecznie stopują zapędy tych, którzy nadmiernie przekraczają dopuszczalną prędkość.

W miniony weekend, w trakcie kontrolowania prędkości, z jaką poruszają się kierujący, ujawnili 16 przypadków przekroczenia jej o ponad 50 km/h. Każdy z kierowców stracił swoje prawo jazdy na 3 miesiące. Dziesięciu z nich zostało ukaranych wysokimi mandatami, natomiast w pozostałych sześciu przypadkach funkcjonariusze sporządzili dokumentacje o skierowanie wniosku o ukaranie do sądu.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.