Na przełomie 2023/2024 roku, Karolina Polak, wokalistka Jasielskiego Domu Kultury zdobyła kilka znaczących nagród w konkursach i festiwalach on-line. Były to konkursy kolęd i piosenek.
W II Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki "Śpiewaj razem z nami" zajęła II miejsce, w internetowym Konkursie Piosenki Polskiej "Zaśpiewane Zimą" również wywalczyła II miejsce. Z kolie w III Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Podkarpackie Kolędowanie" jury przyznało Karolinie III miejsce.

Wokalistka zdobyła także wyróżnienia na: XI Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Gloria" i V Internetowym Ogólnopolskim Konkursie Kolęd "Kolędujmy Jezusowi". Wokalistka, która pracuje pod kierunkiem Ewy Grzebień, instrumentalnie do wybranych konkursów, została przygotowana przez Wojciecha Nowickiego.

Doceniony został także duet wokalny Karolina Polak i Mikołaj Majda. Na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Świątecznej i Zimowej Hu Hu Ha! otrzymał wyróżnienie specjalne. Takie samo wyróżnienie przyznano duetowi na III Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Podkarpackie Kolędowanie".
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.