Nową dyrektor MOPS w Jaśle zostanie dotychczasowa zastępczyni Urszula Kućma.
Urszula Kućma, dotychczasowa zastępczyni dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaśle zostanie nową dyrektor tego ośrodka. Ryszard Pabian Burmistrz Jasła zatwierdził wyniki przeprowadzonego na to stanowisko konkursu.

Dotychczasowa, dyrektor jasielskiego MOPS-u Dorota Lignar, która zarządzała ośrodkiem niemal 24 lata, pod koniec lutego przechodzi na emeryturę. W związku z tym konieczne było ogłoszenie konkursu na zajmowane przez nią stanowisko.

Nowa dyrektor posiada wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika w zakresie pracy socjalnej, ukończyła studia podyplomowe w zakresie organizacji pomocy społecznej, ponadto posiada ponad 19 letni staż pracy w jednostce pomocy społecznej, w tym 14 letni staż pracy na stanowisku zastępcy dyrektora w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Jaśle.

- Jestem pełni uznania dla Pani Doroty Lignar za wieloletnią pracę na stanowisku Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy w Jaśle i dziękuję za jej wysiłek włożony rozwój systemu pomocy społecznej w mieście. Nowej Pani Dyrektor Urszuli Kućmie serdecznie gratuluję i życzę powodzenia w realizacji zaplanowanych działań - podkreśla Ryszard Pabian, burmistrz Jasła.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.