Targi odbędą się 21 marca br. w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle, przy ul. Sikorskiego 15. Właśnie ruszył nabór wystawców.
Jesteś przedsiębiorcą? Szukasz pracowników do swojej firmy? Nie wiesz jak do nich dotrzeć? Weź udział w III Jasielskich Targach Pracy, Edukacji i Kariery organizowanych przez Miasto Jasło w partnerstwie z Jasielskim Stowarzyszeniem Przedsiębiorców.

Targi odbędą się 21 marca br. od 10 do 16 w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle, przy ul. Sikorskiego 15. Właśnie ruszył nabór wystawców.

Targi są doskonałą okazją do zaprezentowania działalności Twojej firmy oraz promocji ofert pracy, stażu lub praktyk. Biorąc udział w tym wydarzeniu masz szansę na pozyskanie kandydatów o wymaganych przez Ciebie kwalifikacjach oraz różnorodnych kompetencjach.

Udział w targach jest bezpłatny. Firmy zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie uzupełnionych dokumentów zgłoszeniowych na adres e-mail: wp@um.jaslo.pl .
Zgłoszenia przyjmowane będą do 12 marca. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś!
Dodatkowe informacje uzyskasz w Wydziale Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Miasta w Jaśle, tel. 13 44 86 327, mail wp@um.jaslo.pl.

Więcej informacji o projekcie znajdziesz na stronie um.jaslo.pl
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.