Poseł Ewa Leniart, była Wojewoda Podkarpacka, gościła w Jaśle.
W dniu 18 kwietnia poseł Ewa Leniart, była Wojewoda Podkarpacka, gościła w Jaśle. W Starostwie Powiatowym spotkała się z członkami Zarządu Powiatu. Odwiedziła także nowy budynek Oddziału Psychiatrycznego.

Adama Pawluś - Starosta Jasielski w imieniu Zarządu Powiatu podziękował Pani Wojewodzie za dotychczasową współpracę i pomoc w uzyskaniu środków rządowych, które dzięki jej staraniom trafiły do powiatu jasielskiego.

Posłanka wraz z Wojciechem Zającem i gospodarzem powiatu odwiedziła również nowy pawilon Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Beata Trzop - dyrektor szpitala, oprowadziła gości prezentując budynek, w którym mieścić się będzie oddział psychiatryczny wraz z izbą przyjęć, oddział psychiatryczny dzienny, poradnia zdrowia psychicznego oraz poradnia leczenia uzależnień. Ewa Leniart Poseł na Sejm była pod ogromnym wrażeniem tego niezwykle potrzebnego i długo wyczekiwanego nowego skrzydła szpitalnego.

Starosta Jasielski Adam Pawluś wraz z pracownikami szpitala, podziękował Posłance na środki rządowe pozyskane na budowę Oddziału Psychiatrycznego i wręczył jej pamiątkowy grawerton.

Poseł Ewa Leniart podziękowała natomiast Staroście Jasielskiemu za doskonałą współpracę i upór w dążeniu do osiągnięcia zamierzonych celów. Słowa uznania złożyła również na ręce Wojciecha Zająca - byłego wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego, który przyczynił się do pozyskania środków rządowych na tę inwestycję.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.