Podczas wczorajszych porannych działań, policjanci z jasielskiej drogówki zatrzymali aż siedmiu kierujących, którzy zdecydowali się prowadzić swoje pojazdy będąc pod wpływem alkoholu. Ósmego kierowcę, wieczorem, zatrzymali mundurowi z posterunku w Skołyszynie.
Wczoraj (19 czerwca), na terenie całego Podkarpacia, prowadzone były działania "Trzeźwy poranek". Głównym celem akcji była poprawa bezpieczeństwa na drogach poprzez eliminowanie z ruchu kierujących będących pod wpływem alkoholu.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, w przeciągu kilku godzin, skontrolowali 583 kierujących. W wyniku kontroli, ujawnili 7 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę, mając w swoich organizmach alkohol. Czterech z nich odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Pozostała trójka poniesie konsekwencje za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie po użyciu alkoholu.

Ósmego kierowcę, który był pod wpływem alkoholu, jeszcze tego samego dnia wieczorem, ujawnili funkcjonariusze z posterunku w Skołyszynie. Mieszkaniec gminy Jasło miał w organizmie blisko 1,2 promila.

Mundurowi każdemu z kierowców zatrzymali prawo jazdy. Teraz cała ósemka, za swoje zachowanie, będzie odpowiadać przed sądem.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.