Do zakładu karnego trafił mieszkaniec Dębicy, który był poszukiwany przez tamtejszy sąd. Został ujęty przez pracowników drogerii w związku z kradzieżą perfum, a następnie zatrzymany przez jasielskich policjantów. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.
W środę po godz. 12, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży. Do zdarzenia doszło w jednej z drogerii na terenie Jasła. Złodziej został ujęty przez pracowników sklepu.

Na miejsce udali się funkcjonariusze z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. Mundurowi ustalili, że mężczyzna dopuścił się kradzieży perfum. Za ten czyn ukarali go mandatem w kwocie 500 zł. Dodatkowo okazało się, że 46-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Dębicy celem odbycia kary jednego roku pozbawienia wolności.

Mieszkaniec Dębicy został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Następnie trafił do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzoną mu karę.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.