Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na cykl zajęć jogi on-line dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Ofertę kierujemy do grup zorganizowanych (przedszkola, klasy 1-3 szkoły podstawowej) oraz osób prywatnych.
Będziemy trenować uważność, praktykować asany poprzez zabawę. Nauczymy się w jaki sposób odłączyć się od tego, co nas rozprasza, by móc połączyć się z tym, co kryje się w naszym wnętrzu. Poznamy świat ciszy i dźwięku, a wszystko to osnute na kanwie opowieści.

Nowy cykl w jasielskiej bibliotece: joga dla dzieci

Zajęcia mają na celu trening uważności, nauczenie dzieci, ich rodziców i opiekunów w jaki sposób redukować stres i napięcia psychiczne u najmłodszych. Ćwiczenia oparte będą na ciekawych książkach, dostosowanych do wieku odbiorców, dzięki którym poznają narzędzia do świadomego życia w zdrowiu i samoakceptacji. Praktykując jogę z dziećmi w klasie lub w domu dowiemy się jak w zabawny sposób ćwiczyć swoje ciało i umysł.

W zależności od sytuacji epidemiologicznej spotkania prowadzone będą w formule stacjonarnej lub online. Szczegóły: Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, tel. 13 446 26 02, wew. 35, email: dzieci@mbp.jaslo.pl

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.