Na drodze powiatowej w Łaskach doszło dzisiaj, 25 lutego, po południu do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj w Łaskach. Na drodze powiatowej, kierujący osobowym bmw zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku peugeotem. Kierowca i pasażer peugeota z obrażeniami trafili do szpitala.

Łaski. Czołowe zderzenie bmw z peugotem
Fot. WRD KPP Jasło

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący osobowym bmw 22-latek jadąc drogą powiatową w kierunku Nowego Glinika, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z peugeotem.

Łaski. Czołowe zderzenie bmw z peugotem
Fot. WRD KPP Jasło

W wypadku ucierpiał kierowca oraz pasażer peugeota. Z obrażeniami zostali przewiezieni do jasielskiego szpitala. Kierujący bmw był trzeźwy.

Łaski. Czołowe zderzenie bmw z peugotem
Fot. WRD KPP Jasło

- Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Dostosujmy prędkość do warunków ruchu. Zwolnijmy i dajmy sobie więcej czasu na reakcję. Samochód nie zatrzymuje się od razu w miejscu po naciśnięciu hamulca!!! Bądź odpowiedzialny - zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu - przypomina podkomisarz Piotr Wojtunik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.