20-latek usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. W miejscowości Sieklówce spowodował kolizji i odjechał z miejsca.
Kolizja wydarzyła się w minioną sobotę (17.04) około godz. 7, w miejscowości Sieklówka w powiecie jasielskim.

- Dyżurny jasielskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że kierujący osobowym audi spowodował zdarzenie drogowe i odjechał. Policjanci natychmiast podjęli działania zmierzające do jego zatrzymania - relacjonuje podkom. Piotr Wojtunik, rzecznik prasowy jasielskiej policji.

Skierowani do poszukiwań funkcjonariusze jasielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego podczas sprawdzania terenu pobliskich miejscowości, zauważyli poszukiwany samochód ustawiony na bocznej drodze w miejscowości Lublica. - Podjęli interwencję wobec siedzącego w pojeździe 20-letniego mieszkańca powiatu krośnieńskiego. Mężczyzna był pijany, policyjny alkomat wskazał w jego organizmie 1,2 promila - dodaje podkom. Piotr Wojtunik.

audi sprawcy kolizji w Sieklówce
Uszkodzone audi 20-latka

Kierowca trafił do policyjnego aresztu, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. 20-latek przyznał się do zarzucanego czynu. W jego sprawie policjanci przeprowadzą także czynności wyjaśniające w sprawie o wykroczenie spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym będąc pod wpływem alkoholu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.