Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach programu „Partnerstwo dla książki” uzyskała dofinansowanie od Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury na realizację szkoleń i warsztatów dla bibliotekarzy z powiatu jasielskiego.
"Bibliotekarz (ot)WARTY!" to projekt zakładający udział w: szkoleniach, warsztatach, akcji i wyjazdach studyjnych czynnych zawodowo bibliotekarzy z bibliotek publicznych powiatu jasielskiego. Dzięki projektowi bibliotekarze otworzą się na nowe formy działań pro czytelniczych, nabędą nowe umiejętności oraz poznają dobre praktyki i aktywności skupione wokół książki i biblioteki oraz animacji kultury i życia społecznego skierowane ku odbiorcom. Domeną projektu jest także możliwość poznania oraz wzajemnej integracji środowiska bibliotekarskiego województwa podkarpackiego i małopolskiego. Chcemy stworzyć bibliotekarzom szansę do rozwoju, nabycia nowych umiejętności i możliwości przeobrażeń, które wykorzystają w pracy z czytelnikiem.

Współorganizator projektu: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle, Biblioteka Biecz, Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.