Jasielscy policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali podejrzanego o włamanie do budynku gospodarczego na terenie ogródków działkowych. Zatrzymany 26-latek ukradł sprzęt ogrodowy oraz kilka metalowych przedmiotów o wartości kilkuset złotych. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu.
W ubiegły poniedziałek (31 maja) policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego, znajdującego się na ogródkach działkowych przy ul. Grunwaldzkiej w Jaśle. - Funkcjonariusze, pracujący na miejscu przestępstwa, ustalili, że łupem włamywacza padły różnego rodzaju metalowe przedmioty, a także sprzęt ogrodowy. Sprawą zajęli się policjanci wydziału kryminalnego, którzy zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny. Zebrali także informacje, które okazały się pomocne w ustaleniu sprawcy przestępstwa - informuje podkomisarz Piotr Wojtunik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze wytypowali mężczyznę odpowiedzialnego za to przestępstwo. To 26-letni mieszkaniec Jasła. W wyniku przeszukania jego miejsca zamieszkania, policjanci odzyskali skradzione przedmioty.

Mężczyzna podczas przesłuchania złożył wyjaśnienia i przyznał się do kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.