Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle organizuje konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży ,,Poznaj moje ulubione miejsca w Jaśle”.
Prace plastyczne przedstawiające ulubione miejsca na mapie Jasła należy dostarczyć do Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle do 13 sierpnia. Organizator konkursu zaprasza do udziału dzieci i młodzież w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i IV-VIII.

Prace, wykonane w formacie A4, należy dostarczyć do CITiK w Jaśle przy ul. Sokoła 8 od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 - 17:00, sobota w godz. 10:00 -17:00, niedziela w godz. 11:00 - 16:00.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 27 sierpnia na stronie internetowej www.citik.jaslo.pl Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w CITiK w Jaśle. W każdej kategorii wiekowej zostanie przyznane I, II, III miejsce. Komisja może również przyznać wyróżnienia.

Szczegółowe informacje, w tym formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu, znajdują się pod linkiem: https://citik.jaslo.pl/konkurs-plastyczny-poznaj-moje-ulubione-miejsca-w-jasle/

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.