W minioną środę, 14 lipca, stadion na osiedlu Rafineria w Jaśle zamienił się w wielką scenę teatralną, na której prezentowany był pokaz iluzji, żonglerki „czym się da” czy tworzenie zwierząt z baloników. To wszystko za sprawą klauna Feliksa i Olka Talkowskiego, aktorów krakowskiego Teatru Szczęście w ramach Wakacyjnych Teatrów Profilaktycznych.
Wiele dzieci chętnie wcieliło się w role asystentów klauna, a w nagrodę mogły m. in. wręczyć mamie wielki, kolorowy kwiat z balonów, otrzymać balonowy kask z nawigacją czy wykonać samemu piłeczki do żonglowania.

Wakacyjne Teatry Profilaktyczne na osiedlu Rafineria w Jaśle

Młodzi jaślanie, tak jak i dzień wcześniej w Hankówce, z entuzjazmem wcielili się w muzyków Wielkiej Orkiestry Klauna Feliksa i zagrali na ponad 20 instrumentach. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach ruchowych wśród których powodzeniem cieszyły się kręgle na trawie, mini koszykówka czy żonglerka piłeczkami.

Wakacyjne Teatry Profilaktyczne na osiedlu Rafineria w Jaśle

Nie mogło zabraknąć warsztatów plastycznych, w tym malowania farbami na folii oraz kolorowania rysowanek.

Wakacyjne Teatry Profilaktyczne na osiedlu Rafineria w Jaśle

Wakacyjne Teatry Profilaktyczne współfinansowane są przez Miasto Jasło w ramach kampanii „Postaw na rodzinę” z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.