Dzieci w FGBP w Trzcinicy świętowały urodziny misia.
We wtorek (października) w FGBP w Trzcinicy odbyło się spotkanie, z okazji Ogólnopolskich Urodzin Książkowego Misia, a wzięły w nim udział dzieci z Przedszkola w Szkole Podstawowej w Trzcinicy.

Przedszkolaki przywędrowały w towarzystwie ulubionych pluszaków i opowiedziały wszystkim o swoich przytulankach. Przyniosły też Misiowi w podarunku portrety znanych im bajkowych i wymyślonych niedźwiadków, wykonane samodzielnie i z pomocą rodziców, z których powstała niezwykła galeria prac plastycznych.

urodziny misia

Dzieci wysłuchały też głośnego czytania pięknej, przepełnionej czułością i rodzinnym ciepłem opowieści "Pewnego dnia, niedźwiadku", o niezwykłym misiu i jego mamie - książeczki, bibliotecznej polecajki, w akcji "Czyta Mi Się".

Obejrzały przygotowaną prezentację o życiu leśnych niedźwiedzi, brały udział w konkursach, nagradzanych słodyczami i degustowały się "misiowym przysmakiem". Na koniec nie zabrakło też balonowych misiów i urodzinowych zakładek.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.