W Jasielskim Domu Kultury odbył się spektakl szalone siostry w komedii Meggie W. Wrightt.
- Tegoroczne spektakle, to głównie komedie bo chcemy państwa- przynajmniej na chwilę - oderwać od tej szarej, nie zawsze łatwej rzeczywistości. Freda i Zuza to też zabawna, pogodna komedia, której punktem wyjścia jest Internet, portale randkowe i szereg zabawnych sytuacji, które z tego wynikają - powiedziała witając gości Helena Gołębiowska, dyrektor Jasielskiego Domu Kultury.

Bohaterki powieści Meggie W. Wrightt - Freda i Zuza to siostry, artystki (aktorka i tancerka baletowa). Mimo dzielącej ich różnicy wieku (10 lat) wspólnie doświadczają nowych wrażeń w wirtualnym świecie.

spektakl w JDK


Zuza, która właśnie porzuciła męża i zamieszkała u siostry, postanowiła ułożyć sobie życie od nowa. Wkroczyła w nieznany jej dotąd świat internetowych randek, które w rzeczywistości nie spełniały jej oczekiwań. Niepowodzenia Zuzy i nieograniczone możliwości Internetu, skłoniły siostry do założenia poradnika on line, nie tylko dla kobiet. Tam obie panie poruszały szereg tematów, w myśl renesansowego motta: "nic co ludzkie nie jest mi obce". Zabawne dialogi i śmieszni sąsiedzi w tle sprawiły, że sztuka spotkała się z bardzo dobrym odbiorem jasielskiej publiczności.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter
rrrrrr

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.