Pełny ciepła i wzruszeń koncert w wykonaniu Marleny Szpak i Oscara Bellomo odbył się w niedzielę w Jasielskim Domu Kultury.
W niedzielę (7 listopada) w Jasielskim Domu Kultury odbył się koncert pełny ciepła i wzruszeń w wykonaniu Marleny Szpak (sopran) i Oscara Bellomo (gitara).

Koncert, który był muzyczną podróżą po różnorodnych gatunkowo pieśniach od renesansu, po czasy współczesne, spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności. Podczas godzinnego spotkania wykonane zostały utwory m.in. J. Dowlanda, A. Ramireza, A. Piazzolli, J. Brela, M. Colonny, R. Dyensa, L. Bacalova, E. Di Capua oraz pieśni folk z tradycji armeńskiej, neapolitańskiej i polskiej.

Po koncercie Marlena Szpak dziękowała wszystkim, którzy pomogli w organizacji zarówno koncertu, jak i warsztatów wokalnych i gitarowych. Nawiązała też do swoich pierwszych muzycznych kroków stawianych, nie gdzie indziej, jak na deskach Jasielskiego Domu Kultury.

-To mój pierwszy muzyczny dom, w którym realizowałam się przez wiele lat, dlatego wracam tutaj z ogromnym sentymentem i miłością - mówiła wzruszona artystka.