Przed budynkiem Sądu Okręgowego w Krośnie odbyła się konferencja prasowa w obronie Ryszarda Holdmana, oskarżonego o uprawę znacznych ilości konopi.
69-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego jest oskarżony o uprawę znacznych ilości konopi. Sam mówi, że to na własne cele medyczne. Jego proces toczy się w Sądzie Okręgowym w Krośnie.

Konferencję prasową w obronie Ryszarda Holdmana - pacjenta medycznej marihuany zorganizowała 15 listopada w samo południe przed Sądem Okręgowym w Krośnie posłanka Lewicy Beata Maciejewska.

Oprócz posłanki - przewodniczącej parlamentarnego zespołu do spraw legalizacji marihuany, głos zabierali również Kamil Kaczorowski - były policjant, pacjent medycznej marihuany; Mateusz Zbojna - reprezentujący stowarzyszenie Wolne Konopie; adwokat Maciej Konarowski, reprezentujący Stowarzyszenie na rzecz pacjentów stosujących konopie w celach leczniczych; Liliana Wiech - obrończyni Ryszarda Holdmana oraz 69-letni Ryszard Holdman.


Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.