Na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego "Przystanek Kwiatowa" w Jaśle trwa budowa tężni solankowej.
W Jaśle trwają prace przy budowie tężni solankowej na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego "Przystanek Kwiatowa". Zadanie to realizowane jest w ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego - projekt budowy tężni wygrał w edycji na 2021 rok.

W ramach inwestycji powstanie tężnia solankowa o wymiarach 8 x 3 x 1,8 wraz ze zbiornikiem solanki i niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, spełniającą wymogi dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. Wokół tężni zamontowane zostaną dodatkowo ławki i leżaki rekreacyjne, a teren zostanie oświetlony i objęty monitoringiem. Wykonawca zakończył już prace ziemne, a w najbliższych dniach przystąpi do prac montażowych. Zakończenie budowy tężni planowane jest na koniec grudnia br.

Zadanie "Opracowanie dokumentacji i budowa tężni solankowej w Jaśle" jest finansowane z budżetu Miasta Jasła w ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok. Wartość zadania wynosi 420 tys. zł
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.