Na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego "Przystanek Kwiatowa" w Jaśle trwa budowa tężni solankowej.
W Jaśle trwają prace przy budowie tężni solankowej na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego "Przystanek Kwiatowa". Zadanie to realizowane jest w ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego - projekt budowy tężni wygrał w edycji na 2021 rok.

W ramach inwestycji powstanie tężnia solankowa o wymiarach 8 x 3 x 1,8 wraz ze zbiornikiem solanki i niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, spełniającą wymogi dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. Wokół tężni zamontowane zostaną dodatkowo ławki i leżaki rekreacyjne, a teren zostanie oświetlony i objęty monitoringiem. Wykonawca zakończył już prace ziemne, a w najbliższych dniach przystąpi do prac montażowych. Zakończenie budowy tężni planowane jest na koniec grudnia br.

Zadanie "Opracowanie dokumentacji i budowa tężni solankowej w Jaśle" jest finansowane z budżetu Miasta Jasła w ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok. Wartość zadania wynosi 420 tys. zł

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.