VIVO! Krosno doceniło ciężką i odpowiedzialną pracę pracowników Pogotowia Ratunkowego w Jaśle i Brzozowie, wręczając im świąteczne upominki.
VIVO! Krosno aktywnie włącza się w życie lokalnej społeczności, wspierając ciekawe projekty oraz grupy zawodowe, które służą mieszkańcom regionu.

Prezenty dla ratowników w Jaśle

Tym razem, w podziękowaniu za zaangażowanie i poświęcenie, Centrum Handlowe przekazało pracownikom Pogotowia Ratunkowego w Jaśle i Brzozowie bilety na dowolne seanse filmowe w kinie Helios Krosno oraz Karty Podarunkowe VIVO! o wartości 200 zł każda.

Przekazanie prezentów dla ratowników

Karty Podarunkowe są do wykorzystania we wszystkich sklepach i punktach usługowych znajdujących się na terenie VIVO! Krosno. Karty ważne są przez 12 miesięcy.

Wspólne zdjęcie ratowników z Jasła

- Wspieranie służb medycznych z regionu powoli staje się naszą tradycją. Tak jak w zeszłym roku i tym razem zdecydowaliśmy się w symboliczny sposób podziękować pracownikom Pogotowia Ratunkowego za poświęcenie i ciężką pracę. Jesteśmy pełni podziwu dla ich profesjonalnej postawy i codziennego heroizmu, w szczególnie trudnych i stresujących warunkach. Liczymy, że świąteczne prezenty od VIVO! Krosno sprawią naszym lokalnym bohaterom dużo radości i niezapomnianych, filmowych wrażeń. Wierzymy, że pozwolą im choć na chwilę oderwać się od ciężkiej codzienności - powiedziała Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.