Bardzo spokojnie przebiegły dotychczas święta na terenie powiatu jasielskiego. Doszło do 6 niegroźnych kolizji drogowych.
Tegoroczne święta w całej Polsce i na Podkarpaciu były spokojne. W ciągu świątecznych dni na drogach w naszym województwie nikt nie zginął, doszło do 5 wypadków, w których 7 osób zostało rannych. Funkcjonariusze udaremnili dalszą jazdę 20 nietrzeźwym kierowcom.

W okresie świątecznym od 24 do 26 grudnia na terenie powiatu jasielskiego nie odnotowano wypadków drogowych. Policjanci wzywani byli do 6 niegroźnych kolizji drogowych. Mundurowi zatrzymali także jednego nietrzeźwego kierującego (więcej informacji: Nietrzeźwy 32-latek uciekał przed policją. Szaleńczą jazdę zakończył w rowie).

- Podczas minionego weekendu policjanci zatrzymali 2 uprawnienia do kierowania pojazdami w związku z przekroczeniem prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym - informuje komisarz Piotr Wojtunik z jasielskiej policji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.