Wyłoniono laureatów XVII edycji Gminnego Konkursu "Z Aniołem w tle".
Konkurs "Z Aniołem w tle" od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Tarnowiec, dlatego też i w tym roku został zorganizowany pomimo sytuacji epidemicznej. Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowcu i GOK w Tarnowcu pod kierunkiem Edyty Koszyk.

W konkursie wzięło udział 135 uczniów ze szkół z terenu Gminy: NZSP Łajsce, NZSP Umieszcz, NSP Roztoki, NSP Łubienko, NSP Czeluśnica, NSP Glinik Polski, NSP Nowy Glinik, NSP Wrocanka, SP Łubno Szlacheckie, SP Tarnowiec.

W tym roku prace konkursowe wykonywane były w 5 grupach wiekowych: klasa I, II, III - anioł; klasa IV-VI - stroik na drzwi i klasy VII-VIII- choinka. Prace przyjmowane były z zachowaniem procedur sanitarnych, a na wszystkich składających prace czekały nagrody i dyplomy. Prawie 100 skrzatów i ponad 40 maskotek świątecznych i lampionów czekało na wszystkich uczestników konkursu.

Dopełniając wytycznych konkursu prace zostały ocenione 15 grudnia przez komisję w składzie: Urszula Boratyn, Maria Kotulak, Alicja Grasela, Marta Kapała, Katarzyna Sanocka, Wacław Kozdrój, Magdalena Kopczak,Tomasz Kędrek.

W wyniku oceny prac konkursowych Nagrodę specjalną (dyplom i nagrody rzeczowe) otrzymali:
ANIOŁ
Klasa I

Sebastaian Tokarz- SP Tarnowiec
Alan Gaweł - NSP Nowy Glinik
Julia Wietecha - NSP Łubienko
Olga Głowacka - NSP Umieszcz
Alan Kuźniarowicz - SP Tarnowiec

Klasa II
Maja Gierula - NSP Czeluśnica
Milena Chochołek- NSP Nowy Glinik
Lena Pietrzak- SP Tarnowiec

stroiki bożonarodzeniowe

Klasa III
Borys Wierzbicki - SP Tarnowiec
Julia Baran - NSP Łubienko
Julia Młocek - SP Tarnowiec
Maja Bukowska - SP Tarnowiec
Wiktoria Lawera- SP Tarnowiec
Michał Mioduszewski - SP Tarnowiec

Wyróżnienia w kategorii klas I-III z SP Tarnowiec otrzymali:
Julia Myśliwiec, Kornelia Zawisza, Zuzanna Kubit, Filip Grasela, Jakub Chudy, Kornelia Marek, Szymon Ciepiela, Piotr Gawron, Anna Marek, Nikola Hadam, Anita Sajdak, Emilia Gunia, Szymon Pieniążek, Wiktoria Budziak, Aleksander Michalski, Aleksander Mokrzecki, Dawid Owczarski, Jowita Gazda, Gabriel Wilk, Kornelia Chomentowska, Malwina Kiełtyka, Maja Ziobro, Amelia Sieniawska, Julia Drożdż, Marta Radoń, Maciej Szklarski, Zuzanna Grochowska, Wiktoria Koprowska, Dominika Jerzyk, Filip Głód, Emilia Goleń, Patrycja Reczek, Bartłomiej Krzanowski, Paweł Ryżowicz, Jakub Kusz, Ewa Jasińska, Anna Buś, Piotr Tomasik.

STROIK NA DRZWI
Klasa IV- VI

Aleksandra Kopczak - NSP Wrocanka
Nikola Jakubowska -- SP Łubno Szlacheckie
Nikola Segin - NZSP Umieszcz
Grzegorz Ziomek - NSP Glinik Polski
Iga Grabowska - SP Tarnowiec
Patrycja Radoń - SP Tarnowiec
Szymon Śmietana- NSP Glinik Polski
Blanka Kasprzyk-
Weronika Owsiak - NSP Roztoki
Mateusz Trznadel - SP Tarnowiec
Maja Leśniak - NSP Roztoki
Wiktoria Banach - NSP Czeluśnica
Maja Bonar - NZSP Łajsce

stroki na drzwi

Wyróżnienia otrzymali: Antoni Antczak, Emilia Wietecha, Mateusz Kupka, Amelia Jaskółka, Norbert Gazda, Nikola Kiełtyka, Michał Michalec, Emilia Łuszcz, Filip Michalec, Karol Bielecki, Wiktoria Urbanik-Faber, Bartosz Tomasik, Sylwia Smyka, Lena Jarek, Karolina Witkoś, Milena Drodż, Lena Ziemska Jagoda Latoszek, Olga Garbacik, Emilia Rozpara, Martyna Gaweł, Szymon Fortuna, Julia Betlej, Kinga Kobak, Błażej Dzik, Kamil Goleń, Anna Machowska, Oliwia Wyderka, Maja Bigos, Magdalena Kania, Nikola Sanocka, Kamila Gierlasińska, Wiktoria Gromek, Martyna Gradowicz, Wiktoria Ziobro, Zuzanna Szczypińska, Hubert Kołbuc.

CHOINKA
Klasa VII-VIII

Kamil Banach - NSP Czeluśnica
Patrycja Tokarz - SP Tarnowiec
Róża Soboń- SP Tarnowiec
Aleksandra Opałka- NZSP Łajsce
Klaudia Piotrowska - NZSP Łajsce

choinki

Wyróżnienia otrzymali: Julia Wiśniowska, Julia Sławniak, Karolina Smoleń, Adrian Zięba, Adam Bochnia, Filip Piskorz, Igor Ziemski, Kamila Kobak, Jagoda Dzik, Amelia Pietrzak, Aleksandra Domaradzka, Ewelina Reczek, Wiktoria Wyderka, Emilia Syrek, Patrycja Klekot, Damian Ziomek, Amelia Siara, Kacper Baran.