Do 2 lat więzienia grozi kierującemu toyota, który wjechał do przydrożnego roku, kierując samochodem w stanie nietrzeźwości.
Do zdarzenia doszło w czwartek (20 stycznia), przed godz. 23, w miejscowości Dębów w powiecie przeworskim. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy ruchu drogowego wynika, że kierujący toyotą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku, czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.
Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez policjantów wykazało, że 67-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, miał promil alkoholu w organizmie.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do dwóch lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Apelujemy o ostrożną jazdę i nie wsiadanie za kierownicę samochodu po spożyciu alkoholu. Trzeźwość i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze to gwarancja bezpiecznej podróży.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter
rrrrrr

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.