W Jaśle odbyła się "Biała sobota urologiczna" w nowo powstałej Poradni Urologicznej.
W sobotę (22 stycznia) Szpital Specjalistyczny w Jaśle, w Poradni Urologicznej przy ulicy Chopina, zorganizował "Białą sobotę urologiczną", podczas której można było uzyskać bezpłatną konsultację urologiczną. Z okazji tej skorzystało 19 osób. Pacjenci, którzy zgłosili się na konsultacje otrzymali pisemną informację dla lekarza POZ, aby tam kontynuować dalsze leczenie.

Pacjenci mogą leczyć się w Poradni Urologicznej szpitala, która mieści się przy ul. Chopina 38. Poradnia, która posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, dlatego też leczenie w niej jest bezpłatne - wymaga jedynie skierowania od lekarza rodzinnego. Jest ona czynna w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00. Zarejestrować się do niej można dzwoniąc pod numer telefonu 13 446 77 00 lub osobiście.

Szpital Specjalistyczny w Jaśle planuje uruchomienie w drugiej połowie br. pododdziału urologicznego, gdzie będą wykonywane zabiegi urologiczne.

Gośćmi Białej Soboty Urologicznej byli: Bogdan Rzońca - Poseł do Parlamentu Europejskiego, Alicja Zając - Senator RP, Wojciech Zając - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Adam Pawluś - Starosta Jasielski oraz Dariusz Sobieraj - kierownik Oddziału Urologii i Urologii Onkologicznej krośnieńskiego szpitala.

W sobotę w budynku Poradni Specjalistycznych działał także Punkt Szczepień Covid-19, z którego skorzystało 24 osoby.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter
rrrrrr

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.