Policjanci oraz pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle po raz kolejny włączyli się w ogólnopolską akcję charytatywną "Aniołkowe Granie".
"Aniołkowe Granie" to ogólnopolski projekt, którego głównym celem jest propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego wśród dzieci, młodzieży, rodziców i placówek edukacyjnych. Ta charytatywna akcja przyjmuje różne formy, integrując tym samym wiele osób, instytucji i placówek. Zwieńczeniem akcji "Aniołkowe Granie" jest koncert charytatywny dedykowany dzieciom z rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka i pogotowi opiekuńczych, podczas którego przedstawiciele szkół i przedszkoli wręczają paczki z upominkami wychowankom z rodzinnych form pieczy zastępczej.

W tegorocznej akcji charytatywnej "Aniołkowe Granie" nie zabrakło także inicjatywy oraz zaangażowania policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. Zebrane na ten cel środki pozwoliły na zakup siedmiu bonów odzieżowych.

Podczas piątkowego (11 lutego) finałowego koncertu w Jasielskim Domu Kultury, bony odzieżowe przekazano dzieciom z Państwowego Domu Dziecka w Kołaczycach.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.