Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Jaśle Agnieszka Chłopek oraz dr Agnieszka Woźniak - Prorektor ds. rozwoju Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie podpisały umowę patronacką na rzecz współpracy w zakresie nauki i rozwoju uczniów.
W poniedziałek (7 marca) w Krośnie dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Jaśle Agnieszka Chłopek oraz dr Agnieszka Woźniak - Prorektor ds. rozwoju Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie podpisały umowę patronacką na rzecz współpracy w zakresie nauki i rozwoju naszych uczniów.

Uczelnia objęła patronatem klasę o profilu technik mechatronik i technik robotyk.

Celem tej współpracy placówek edukacyjnych będzie zapewnienie odpowiedniego poziomu kształcenia uczniów, rozwijanie zainteresowań technicznych młodzieży z wykorzystaniem zasobów Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie oraz popularyzacja nauki wśród uczniów.

ZS Nr 3 w Jaśle

KPU zapewnia kadrę dydaktyczną, warunki umożliwiające prowadzenie zajęć z uczniami na terenie uczelni, a także udział w wykładach otwartych, konkursach oraz innych wydarzeniach o charakterze edukacyjnym, jak również wsparcie dla nauczycieli przedmiotów zawodowych.

Podczas spotkania w murach uczelni obecni tam uczniowie klasy 1h technik mechatronik i technik robotyk uczestniczyli w pierwszych zajęciach specjalistycznych, tj. w wykładzie pana profesora dr hab. inż. Tomasza Korbieli, a następnie w zajęciach laboratoryjnych prowadzonych przez mgr inż. Radosława Kruka i mgr inż. Wojciecha Berezowskiego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.