W Jasielskim Domu Kultury odbył się spektakl "Ławeczka w słońcu" z okazji Dnia Kobiet.
Znakomicie wykreowane postacie, do tego iskrzące się humorem dialogi i błyskotliwe puenty złożyły się na spektakl "Ławeczka w słońcu". Przestawienie, które było propozycją Jasielskiego Domu Kultury z okazji Dnia Kobiet, przyciągnęło spore grono miłośników sztuki Rona Clarka.

Trwająca ponad półtorej godziny komedia jest afirmacją życia w dojrzałym wieku. Dwóch takich, których z pozoru różni wszystko, ale łączy wieloletnia szorstka przyjaźń, spędza jesień życia w domu seniorów "Ogród w Dolinie".

spektakl JDK

Narzekający na wszystko Alfred i kochający życie oraz kobiety Harold pozornie są swoimi przeciwieństwami. Gdy do ich domu trafia Adrienne i przysiada na ich ławeczce, w obu panów wstępuje nowy duch. Obaj skrycie marzą, by coś odmieniło ich los. Wcielający się w owe postacie Wojciech Wysocki (Alfred), Sylwester Maciejewski (Harold) i Grażyna Barszczewska (Adrienne) znakomicie oddali rys charakterologiczny bohaterów, których dialogi wywoływały salwy śmiechu na sali. Publiczność nagrodziła artystów gromkimi brawami.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.