W Jasielskim Domu Kultury odbył się spektakl "Ławeczka w słońcu" z okazji Dnia Kobiet.
Znakomicie wykreowane postacie, do tego iskrzące się humorem dialogi i błyskotliwe puenty złożyły się na spektakl "Ławeczka w słońcu". Przestawienie, które było propozycją Jasielskiego Domu Kultury z okazji Dnia Kobiet, przyciągnęło spore grono miłośników sztuki Rona Clarka.

Trwająca ponad półtorej godziny komedia jest afirmacją życia w dojrzałym wieku. Dwóch takich, których z pozoru różni wszystko, ale łączy wieloletnia szorstka przyjaźń, spędza jesień życia w domu seniorów "Ogród w Dolinie".

spektakl JDK

Narzekający na wszystko Alfred i kochający życie oraz kobiety Harold pozornie są swoimi przeciwieństwami. Gdy do ich domu trafia Adrienne i przysiada na ich ławeczce, w obu panów wstępuje nowy duch. Obaj skrycie marzą, by coś odmieniło ich los. Wcielający się w owe postacie Wojciech Wysocki (Alfred), Sylwester Maciejewski (Harold) i Grażyna Barszczewska (Adrienne) znakomicie oddali rys charakterologiczny bohaterów, których dialogi wywoływały salwy śmiechu na sali. Publiczność nagrodziła artystów gromkimi brawami.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.