Kabaret Młodych Panów wystąpił w Jasielskim Domu Kultury z nowym programem "To jest chore".
Pełna publiczności sala widowiskowa, zabawne dialogi, sceny rodzajowe i skecze zakończyły przedświąteczny tydzień (8 kwietnia br.) w Jasielskim Domu Kultury. A wszystko to za sprawą Kabaretu Młodych Panów i ich nowego programu "To jest chore".

Przez ponad dwie godziny: Robert Korólczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartek Demczuk i Łukasz Kaczmarczyk bawili publiczność projektem podzielonym tematycznie na sceny rodzajowe.
Spotkanie zaczęło się od koleżeńskich porad dotyczących zdrady małżeńskiej, po to by w następnej scenie, hipochondryk leczący się z Internetu, spotkał się w szpitalu z pacjentem urologicznym, przewidując jego rychłą śmierć.

Oczywiście nie zabrakło lekarza i jego romansu z pielęgniarką oraz narzekań na polską służbę zdrowia. Była także nieudana próba napadu na laryngologa, rozmowy intymne górników, a to wszystko przeplatane spotkaniami w gabinecie lekarskim i znakomitą muzyką. Na bis młodzi panowie odwiedzili Egipt, korzystają oczywiście z oferty all-inclusive. Wszystko to na wysokim poziomie, ze znakomitym wyczuciem i ogromną dawką humoru.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter
rrrrrr

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.