W Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle odbędzie się spotkanie z ilustratorką Magdaleną Kozieł-Nowak.
W piątek (22 kwietnia) gościem Klubu Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle będzie ilustratorka Magdalena Kozieł-Nowak. Spotkanie zainauguruje projekt "Biblioteka zawsze po drodze" realizowany przez MBP w Jaśle w jubileuszowym roku 75-lecia istnienia Instytucji.

Zainspirowani "Lokomotywą" Juliana Tuwima i tomem wierszy polskich poetów, dzieci wraz z rodzicami wyruszą ze stacji "Tuwimowo" w kolorową podróż pełną fantazji. Wspólnie z ilustratorką stworzą pociąg z wagonami wypełnionymi po brzegi swoimi marzeniami i pragnieniami.

Magdalena Kozieł-Nowak - ukończyła Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu, zajmuje się projektowaniem oprawy graficznej książek, jak również malarstwem, rysunkiem artystycznym i projektowaniem wnętrz. Zilustrowała kilkanaście książek. Zarówno kolorystyką, jak i tematem swoich ilustracji chce wywołać u czytelnika dobry nastrój.

Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia 2022 o godz. 16:00 w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle (ul. Kołłątaja 1, I piętro).
Projekt "Biblioteka zawsze po drodze" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

spotkanie w bibliotece


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.