Mężczyzna wjechał samochodem do przydrożnego rowu. Miał w organizmie 4 promile alkoholu.
Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę (1 maja), około godziny 21 w miejscowości Błażkowa. Kierujący osobowym audi, 31-letni mężczyzna, jadąc drogą powiatową w kierunku Jasła, stracił panowanie nad samochodem i wjechał do rowu. Świadkiem tego zdarzenia był przebywający na pobliskiej posesji funkcjonariusz Komisariatu II Policji w Rzeszowie, który natychmiast podbiegł na miejsce zdarzenia, by udzielić pomocy.

Podczas podjętej interwencji okazało się, że siedzący za kierownicą 31-latek jest kompletnie pijany. Będący poza służbą policjant uniemożliwił mężczyźnie dalszą jazdę i wezwał na miejsce odpowiednie służby.

Interweniujący policjanci z Posterunku Policji w Kołaczycach ustalili także, że zatrzymany 31-latek posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Po sprawdzeniu jego stanu trzeźwości policyjny alkomat wskazał w jego organizmie 4 promile alkoholu.

31-latkowi grożą surowe konsekwencje. Niebawem stanie przed sądem, który zadecyduje o karze i środkach karnych za popełnione przestępstwa kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za niestosowanie się do wyroku sądu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.