Wakacyjnie i ciekawie minął pierwszy tydzień wakacji z GOK Tarnowiec.
Za nami I tydzień wakacji z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tarnowcu.

28 czerwca odbyła się wycieczka do Krempnej - gdzie dzieci odwiedziły Ośrodek Edukacyjno - Muzealny im. Jana Szafrańskiego, w którym po obejrzeniu filmu dotyczącego historii powstania terenów na których żyjemy mogły zapoznać się z interaktywnymi i multimedialnymi ekspozycjami związanymi z fauną i florą Magurskiego Parku Narodowego.
Następnie, razem z przewodnikiem cała grupa udała się na ścieżkę przyrodniczą Kiczera gdzie część informacji, które przedstawiono w muzeum dzieci mogły zobaczyć w naturze.

29 czerwca w GOK było nieziemsko….a to za sprawą mobilnego planetarium oraz kosmicznych warsztatów plastycznych. Dzieci mogły zapoznać się z konstelacjami, ciekawymi faktami dotyczącymi kosmosu, poznać podstawy astronomii czy też zobaczyć jak wygląda ruch ciał niebieskich.

30 czerwca to był dzień warsztatów chemicznych oraz zajęcia artystyczne w parku w Tarnowcu. Proste zajęcia z odczynnikami, gra kolorów i doświadczenia sprawiły, że wszyscy bez wyjątku z dużym zainteresowaniem spędzili przedpołudnie.
O 17:00 w Parku w Tarnowcu w ramach Pikniku ze Sztuką zapewniliśmy najmłodszym miejsce do przelania swoich artystycznych wizji na płótno, tablice oraz folię - w ruch poszły farby i kreda.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.