Gmina Skołyszyn uzyskała dofinansowanie na usuwanie i wywóz azbestu.
Wójt Gminy Skołyszyn informuje, że uzyskał dofinansowanie ze środków udostępnionych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie w kwocie 6 000,00 zł brutto na zadanie pn.: "Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Skołyszyn, w ramach programu priorytetowego: Ogólnopolski program finansowania usuwania wyrobów zawierających azbest".

W związku z powyższym, niezwłocznie po wyłonieniu Wykonawcy na ww. zadanie, odebrane zostaną zdemontowane płyty azbestowo-cementowe od mieszkańców, którzy złożyli wniosek w Urzędzie Gminy Skołyszyn do dnia 30 czerwca 2022 roku.

Dodatkowe informacje możliwe są do uzyskania w Urzędzie Gminy Skołyszyn w godzinach pracy Urzędu, tj. w poniedziałki w godzinach 7:30 - 17:00, we wtorki, środy, czwartki w godzinach 7:30 - 15:30, w piątki w godzinach 7:30-14:00 lub telefonicznie pod nr tel.: 134491734.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.