W 16 świetlicach GOK w Jaśle odbywać się będą dla dzieci warsztaty plastyczne, małego chemika oraz gry, zabawy i quizy związane z tematyką zajęć.
Podczas tegorocznych wakacji Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle będzie realizował projekt pt.: "Wakacje z Łukasiewiczem" sfinansowany przez z Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza w ramach Programu Grantowego Rozgrzewamy polskie serca.

Działania w obszarze tego przedsięwzięcia mają na celu przybliżenie najmłodszym mieszkańcom Gminy Jasło sylwetki i działalności Ignacego Łukasiewicza - Honorowego Obywatela Miasta Jasła oraz rozbudzenie ciekawości dzieci poprzez wykonywanie prostych eksperymentów chemicznych.

W 16 świetlicach GOK w Jaśle odbywać się będą dla dzieci warsztaty plastyczne, małego chemika oraz gry, zabawy i quizy związane z tematyką zajęć. Prace stworzone w czasie warsztatów zostaną wykorzystane do stworzenia wystawy tematycznej w GOK w Jaśle.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.