Zakończyli sezon artystyczny 2021/2022 z sukcesem Karolina Polak i Mikołaj Majda, zajmując trzecie miejsce na I Międzynarodowym Festiwalu Piosenki "My Song".
Karolina Polak i Mikołaj Majda z sukcesem zakończyli sezon artystyczny 2021/2022. Piosenką "Just the two of us" z repertuaru Margaret i Matta Duska wyśpiewali III nagrodę w kategorii zespołów wokalnych 13-17 lat, w I Międzynarodowym Festiwalu Piosenki "My Song".

Festiwal odbywał się on-line, został zorganizowany przez MBP i Centrum Kultury w Pieszycach i trwał od 11 do 30 czerwca br. W finale festiwalu znalazł się również Mikołaj Majda jako solista.

Wyniki oraz koncert laureatów zostały ogłoszone 11 lipca br., a duet zaprezentował się podczas tego koncertu. Pierwsza edycja festiwalu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i wzięło w niej udział kilkuset młodych artystów.

Członkowie jury: Paulina Lenda - Kozub (przewodnicząca), Piotr Kozub i Kamil Kowalski podkreślali, że zaskoczeni byli zarówno ilością zgłoszeń, jak i wysokim poziomem wykonawczym uczestników festiwalu. Wokalistów do festiwalu przygotowała Ewa Grzebień zaś aranżacje do utworów wykonał Wojciech Nowicki.
-Gratulujemy i kibicujemy naszym wspaniałym wokalistom i życzymy jeszcze wielu takich wspaniałych sukcesów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.