Zakończyły się prace związane z przygotowaniem pomieszczenia na kuchnię w domu ludowym w miejscowości Roztoki.
Gmina Tarnowiec zakończyła realizacje zadania pt.: "Przygotowanie pomieszczenia na kuchnię w Domu Ludowym w miejscowości: Roztoki." Zadanie było współfinansowane z budżetu Województwa Podkarpackiego w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2021 - 2025 na działania służące realizacji Sołeckich Strategii Rozwoju Wsi.

Zakres prac obejmował roboty budowlane w pomieszczeniu przeznaczonym na kuchnię, wymianę drzwi w pomieszczeniu kuchennym oraz prace uzupełniające. Remont pomieszczeń w budynku Domu Ludowego był bardzo potrzebny - Dom Ludowy to główne centrum Wsi.

Dzięki realizacji zadania mieszkańcom zostały stworzone odpowiednie warunki do wspólnych spotkań, organizacji wydarzeń kulturalnych, rodzinnych, okolicznościowych. Mieszkańcy otrzymali bezpieczne, estetyczne miejsce, w którym mogą się integrować, rozwijać swoje zainteresowania, planować rozwój wsi Roztoki.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.