Karolina Polak, uczennica II Liceum w Jaśle, a także wokalistka Jasielskiego Domu Kultury otrzymała stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego.
W poniedziałek (21 listopada) w Mielcu odbyła się gala wręczenia stypendiów dla uzdolnionych młodych ludzi z województwa podkarpackiego. Program "Nie zagubić talentu "prowadzony jest przez Samorząd Województwa Podkarpackiego.

Oprócz gratulacji były słowa uznania, wstępy młodych talentów, wielkie brawa i chwile wzruszeń. Stypendia do młodych utalentowanych mieszkańców Podkarpacia trafiły już po raz piętnasty.

Wśród tegorocznych stypendystów są przedstawiciele bardzo wielu dziedzin, dyscyplin i sfer nauki i sztuki. Są utalentowani chemicy i instrumentaliści, wokaliści i matematycy, plastycy, recytatorzy, ludzie teatru. W prestiżowym gronie znaleźli się także przyszli lingwiści i innowatorzy, młodzi poeci, fotograficy, malarze, wynalazcy oraz tancerze.

Wśród nagrodzonych znalazła się również Karolina Polak, uczennica II Liceum w Jaśle, a także wokalistka Jasielskiego Domu Kultury. Stypendium przyznano Karolinie po raz drugi za osiągnięcia wokalne w roku 2021.

- Gratulujemy naszej wokalistce i jesteśmy dumni z tego, że wielokrotnie reprezentowała Ona JDK na koncertach i konkursach odnosząc liczne sukcesy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.