Wiktoria Nowak uczennica Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle zakwalifikowała się do etapu centralnego X Olimpiady Wiedzy o Turystyce.
Wiktoria Nowak uczennica Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle, po przejściu eliminacji okręgowych, zakwalifikowała się etapu centralnego X Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Olimpiada organizowana jest przez Instytut Geografii Miast, Turyzmu i Geoinformacji Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Jubileuszowa Olimpiada zorganizowana została pod hasłem "Turystyka miejska - w miejskiej dżungli".

Uczniowie Ekonomika od 3 lat biorą udział w Olimpiadzie, osiągając wspaniałe wyniki:
- w roku 2021 - tytuł finalisty uzyskała Weronika Witusik,
- w roku 2022 - tytuł laureata uzyskała również Weronika Witusik, poprawiając wcześniejsze osiągnięcie, a dodatkowo, jako jedyna reprezentowała województwo podkarpackie na etapie centralnym,
- rok 2023 - to kolejny sukces Wiktorii Nowak z klasy IV technikum, która przeszła do etapu centralnego.
Dziewczyny kształcą się w technikum w zawodzie technik organizacji turystyki.

W dniach od 12 do 15 kwietnia 2023 r. w Łodzi odbędzie się etap centralny Olimpiady. Zadaniem uczestników tego etapu będzie zaprezentowanie własnego pomysłu "Jak sprzedać miasto?" uwzględniającego koncepcję marketingu-mix. Wiktoria będzie reprezentować siebie, szkołę i miasto, ponieważ w prezentacji przedstawi Jasło i jego atrakcje turystyczne.

Kibicujemy Wiktorii, aby zdobyła laury w etapie centralnym, co uprawniać ją będzie do:
- zwolnienia z części pisemnej egzaminu zawodowego z zakresu obu kwalifikacji w zawodzie technik organizacji turystyki - HGT.07 i HGT.08,
- indeksu na wybrane uczelnie wyższe,
- otrzymania nagród książkowych i rzeczowych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.