W Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbyło się spotkanie inaugurujące program "Liderka z Jasła".
8 marca br. w Międzynarodowy Dzień Kobiet, w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbyło się spotkanie inaugurujące program "Liderka z Jasła".

W tej nowoczesnej, biznesowej przestrzeni w kameralnej atmosferze spotkały się przedstawicielki lokalnych firm i instytucji oraz panie pragnące wrócić na rynek pracy. Zgromadzonych gości powitał Ryszard Pabian Burmistrz Miasta Jasła, po czym przeprowadzono dwa warsztaty tematyczne.

Dzięki Korneli Kozioł właścicielce salonu kosmetycznego "Odpicowane", prowadzącej od 2019 r. własny biznes na terenie Jasła, można było dowiedzieć się jak zrobić biznesowy i codzienny makijaż, jak ważna dla kondycji skóry jest codzienna pielęgnacja oraz jakie są obecnie trendy w szeroko pojętym wizażu. Pani Kornelia podczas swojego wystąpienia wykonała jednej z uczestniczek pełny makijaż biznesowy, prezentując w praktyce przekazywaną wiedzę.

Kolejnym elementem spotkania była prezentacja trendów w ubiorze biznesowym, którą przedstawiła stylistka Teresa Bednarz, przedstawicielka firmy So Chick. Opowiedziała ona o tym dlaczego tak ważne jest dbanie o wizerunek biznesowy, jakie są trendy na 2023 r., czym jest swobodna elegancja i czy może mieć ona zastosowanie w biznesie.

spotkanie Liderka z Jasła

Po krótkiej przerwie kawowej i wielu interesujących rozmowach w kuluarach wydarzenia, przedstawicielki Wydziału Wspierania Przedsiębiorczości przedstawiły założenia programu "Liderka z Jasła" oraz zainicjowały rozmowę o wspieraniu kobiet w pracy i w biznesie i budowaniu networkingu.

Program "Liderka z Jasła" ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Program dedykowany jest kobietom przedsiębiorczym, prowadzącym lub zamierzającym założyć działalność gospodarczą, kobietom pracującym oraz pragnącym powrócić na rynek pracy.

Ideą programu jest wspieranie przedsiębiorczości począwszy od kreowania wzorców poprzez przekazywanie wiedzy i inspiracji po networking wśród kobiet.

Wszystkie panie zainteresowane udziałem w programie "Liderka z Jasła" zapraszamy do kontaktu z Wydziałem Wspierania Przedsiębiorczości mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.