Policjanci z Posterunku Policji w Tarnowcu zatrzymali mężczyznę, który ukradł rower. Wcześniej zakłócał spoczynek nocny. 25-latek za swoje zachowanie został już ukarany mandatami.
W nocy z niedzieli na poniedziałek dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w Gliniczku w gminie Tarnowiec dochodzi do zakłócenia porządku i spoczynku nocnego. Z terenu posesji dochodziły hałasy oraz ktoś dobijał się do drzwi domu zgłaszającego.

Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze z Posterunku Policji w Tarnowcu. Kiedy policjanci dojechali na miejsce interwencji, zauważyli jak z terenu posesji wybiega mężczyzna trzymający rower. Natychmiast zatrzymali złodzieja. Rower, który miał 25-latek, został skradziony z niezabezpieczonego budynku gospodarczego, znajdującego się przy domu zgłaszającego. Okazało się również, że mieszkaniec Krakowa znajdował się pod wpływem alkoholu.

Kierowca rekordzista: 38 punktów karnych i mandaty na 4,5 tys. zł
Za swoje zachowanie mężczyzna został już ukarany mandatami w kwocie 400 zł za kradzież oraz 200 zł za zakłócenie spoczynku nocnego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.