Policjanci z Posterunku Policji w Tarnowcu zatrzymali mężczyznę, który ukradł rower. Wcześniej zakłócał spoczynek nocny. 25-latek za swoje zachowanie został już ukarany mandatami.
W nocy z niedzieli na poniedziałek dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w Gliniczku w gminie Tarnowiec dochodzi do zakłócenia porządku i spoczynku nocnego. Z terenu posesji dochodziły hałasy oraz ktoś dobijał się do drzwi domu zgłaszającego.

Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze z Posterunku Policji w Tarnowcu. Kiedy policjanci dojechali na miejsce interwencji, zauważyli jak z terenu posesji wybiega mężczyzna trzymający rower. Natychmiast zatrzymali złodzieja. Rower, który miał 25-latek, został skradziony z niezabezpieczonego budynku gospodarczego, znajdującego się przy domu zgłaszającego. Okazało się również, że mieszkaniec Krakowa znajdował się pod wpływem alkoholu.

Kierowca rekordzista: 38 punktów karnych i mandaty na 4,5 tys. zł
Za swoje zachowanie mężczyzna został już ukarany mandatami w kwocie 400 zł za kradzież oraz 200 zł za zakłócenie spoczynku nocnego.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.