W Galerii Jasielskiego Domu Kultury można oglądać wystawę Marcina Bawca "n.p.m".
Do 13 maja br. w Galerii Jasielskiego Domu Kultury można oglądać wystawę Marcina Bawca "n.p.m". Uroczysty wernisaż z udziałem utalentowanego i wielokrotnie nagradzanego fotografika odbył się w miniony czwartek, 13 kwietnia.

- Dzisiaj mamy możliwość obejrzenia tylko nielicznych zdjęć z wypraw górskich pana Marcina. Patrząc na nie, nie mam najmniejszych wątpliwości, że na dobrą fotografię składa się wrodzony i rozwijany talent, pasja, zaangażowanie, wytrwałość i cierpliwość.Trzeba mieć jeszcze wrodzona intuicję. I jestem pewna, że te wszystkie cechy nasz gość posiada.Bo patrząc na te zdjęcia
widzimy że odnalazł w górach wszystko co dostojne, magiczne i piękne
- powiedziała otwierając wystawę Katarzyna Gądek-Smyka, kierownik Działu Edukacyjno-Informacyjnego w JDK.

Marcin Bawca w JDK

Artysta, który ma za sobą już ponad 170 wypraw górskich, tysiące przebytych kilometróww kilkudziesięciu krajach, ma także znaczne osiągnięcia w międzynarodowych konkursach. Ale nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.
- Wszystkie nagrody i wyróżnienia są dla mnie ważne, ładnie poukładane na półkach. Dają mi motywację do kolejnych wypraw, fotografii. Nie osiadłem jeszcze na laurach, cały czas dążę do tego, żeby czymś zaskoczyć - mówi autor wystawy.

Wypadek w Dobrucowej. Peugeotem uderzyła w przepust
Na co dzień fotografik pracuje w jednej z tarnowskich korporacji. Odpoczywa w górach, nawet jeżeli wyjeżdża tylko na jeden dzień. - Czasami to decyzja spontaniczna, a czasami plany i dłuższe przygotowania do wyjazdu. Muszę pobyć sam w naturze - mówi pan Marcin.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.