Policjanci z Posterunku Policji w Tarnowcu ustalili sprawców zniszczenia osobowego bmw i smartfona, do którego doszło końcem marca.
24 marca po godz. 21, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie z prośbą o interwencję w Łubnie Opacym, gdzie dwóch mężczyzn miało dokonać uszkodzenia samochodu bmw i iphone’a. Sprawcy skakali i kopali w samochód oraz telefon. Podczas niszczenia tych rzeczy posługiwali się metalową rurką.

Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze z Posterunku Policji w Tarnowcu, którzy zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny i ustalili przebieg zdarzenia. Suma strat powstałych wskutek zniszczeń wyniosła 9500 zł.

Zniszczone wiaty przystankowe w Cieklinie
Zebrany materiał dowodowy pozwolił policjantom na ustalenie odpowiedzialnych za to przestępstwo. Sprawcami okazali się dwaj mężczyźni w wieku 22 i 25 lat, którzy są mieszkańcami powiatu jasielskiego. Mężczyźni zostali zatrzymani. Został im już przedstawiony zarzut zniszczenia mienia, do którego się przyznali i złożyli wyjaśnienia.

Za popełnienie przestępstwa grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.