W Zespole Szkół nr 3 w Jaśle odbywa się Promocja Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Jasielskiego.
W dniach od 17 do 21 kwietnia w Zespole Szkół nr 3 w Jaśle odbywa się Promocja Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Jasielskiego.

Promocja Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Jasielskiego

Swoje stanowiska prezentują następujące szkoły: Zespół Szkół nr 3 w Jaśle, Centrum Kształcenia Zawodowego nr 1 w Jaśle, Zespół nr 4 w Jaśle, Zespół Szkół Technicznych w Jaśle, Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych, Zespół Szkół Budowlanych, Zespół Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Rolniczych w Trzcinicy, I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle, II Liceum Ogólnokształcące w Jaśle, Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach i Liceum Ogólnokształcące w Nowym Żmigrodzie.

Każda szkoła starała się zapoznać ósmoklasistów z profilami i atutami swojej szkoły. Powiat Jasielski zapewnił połączenia publicznej komunikacji samochodowej PGZK Jasiel, uwzględniając potrzeby uczniów w taki sposób, aby każdy miał możliwość wygodnie i bezpiecznie dojechać do szkoły oraz wrócić z niej do domu.

Promocja Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Jasielskiego

Od strony organizacyjnej koordynatorem działań jest Agnieszka Śliwa z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jaśle.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.