W Mikołowie odbył się II Ogólnopolski Turniej Golfa Olimpiad Specjalnych.
W dniach od 9 do 11 maja 2023 roku w Mikołowie odbył się II Ogólnopolski Turniej Golfa Olimpiad Specjalnych. Województwo podkarpackie reprezentowali Golfiści Klubu Olimpiad Specjalnych "Piąteczka" działającego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Jaśle.

Kwalifikacje na zawody ogólnopolskie zawodnicy zdobyli w turnieju regionalnym, który odbył się 18 kwietnia 2023 roku na Polu Golfowym "Dwa Stawy" w Trzcianie koło Rzeszowa.

turniej w Mikołowie

W turnieju w Mikołowie wystartowało 35 zawodników Olimpiad Specjalnych z sześciu województw. Po trzech dniach sportowej rywalizacji podopieczni trenerów Anny Dubiel i Wojciecha Dubiela wywalczyli trzy złote medale: Dominik Potrawski (II poziom), Maksymilian Kopacz (IKS) i Patrycja Kaszowicz. Srebrny medal Kamila Madejczyk oraz brązowy Magdalena Chochołek,

W organizacji turnieju podkarpackiego oraz wyjazdu na zawody ogólnopolskie dużego wsparcia udzielił Zarząd Powiatu Jasielskiego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.