W Mikołowie odbył się II Ogólnopolski Turniej Golfa Olimpiad Specjalnych.
W dniach od 9 do 11 maja 2023 roku w Mikołowie odbył się II Ogólnopolski Turniej Golfa Olimpiad Specjalnych. Województwo podkarpackie reprezentowali Golfiści Klubu Olimpiad Specjalnych "Piąteczka" działającego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Jaśle.

Kwalifikacje na zawody ogólnopolskie zawodnicy zdobyli w turnieju regionalnym, który odbył się 18 kwietnia 2023 roku na Polu Golfowym "Dwa Stawy" w Trzcianie koło Rzeszowa.

turniej w Mikołowie

W turnieju w Mikołowie wystartowało 35 zawodników Olimpiad Specjalnych z sześciu województw. Po trzech dniach sportowej rywalizacji podopieczni trenerów Anny Dubiel i Wojciecha Dubiela wywalczyli trzy złote medale: Dominik Potrawski (II poziom), Maksymilian Kopacz (IKS) i Patrycja Kaszowicz. Srebrny medal Kamila Madejczyk oraz brązowy Magdalena Chochołek,

W organizacji turnieju podkarpackiego oraz wyjazdu na zawody ogólnopolskie dużego wsparcia udzielił Zarząd Powiatu Jasielskiego.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.