Miasto Jasło otrzymało promesę w kwocie 442 tysiące złotych z Funduszu Leśnego. Wręczenie promesy odbyło się w Nadleśnictwie Kołaczyce.
442 tysiące złotych z Funduszu Leśnego trafiło do miasta Jasła na "Remont ulicy Podzamcze". Wręczenie promesy odbyło się w Nadleśnictwie Kołaczyce.

Pieniądze z Funduszu Leśnego przeznaczone są na remonty dróg gminnych, z których korzystają także firmy związane z gospodarką leśną. Otrzymane dofinansowanie stanowi 90 proc. kosztów inwestycji, pozostała część zostanie pokryta ze środków miasta.

- Nasza współpraca z Lasami Państwowymi realizowana jest na wielu polach, przede wszystkim jednak w zakresie działań ekologicznych. Teraz dzięki wsparciu możemy wyremontować fragmenty drogi miejską prowadzącej do składów drewna. Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mogli w przyszłości realizować kolejne zadania - podkreśla Ryszard Pabian, burmistrz Jasła.

Remont ulicy Podzamcze obejmuje: prace pomiarowe, wymianę istniejącej nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych o łącznej długości około 472 m.b. i odtworzenie istniejących poboczy z kruszywa łamanego.

Procesja Bożego Ciała w Jaśle [ZDJĘCIA]
Oprócz Miasta Jasła czeki trafiły również do gminy Chorkówka (powiat krośnieńskim), gminy Dębowiec - 650 tys. złotych oraz gmina Jasło - 250 tys. zł. Symboliczne czeki wręczał Artur Paczkowski Nadleśniczy Nadleśnictwa Kołaczyce, a towarzyszyła mu poseł na sejm Maria Kurowska.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.